Ankara haşere ilaçlama üzerinde faaliyet gösteren pek çok firmayı bünyesinde barındırır; Pesco da bu firmalar arasında başarılı, kaliteli ve profesyonel hizmet veren firmalardan bir tanesidir.

Ankara haşere ilaçlama firmaları dendiğinde akla gelen ilk böcek ilaçlama firması olan Pesco Haşere Kontrol Merkezi, güvenilir hizmet anlayışı ile evinizi, iş yerinizi veya dilediğiniz herhangi bir alanı son teknoloji haşere ilaçlama teknikleri ile haşerelerden arındırarak temizler.

Haşere ilaçlama hakkında detaylı bilgi almak, haşere ilaçlama hizmeti ile ilgili bilmediklerinizi öğrenmek ve fiyat bilgisi almak için doğru adrestesiniz.

Haşere İlaçlama Nedir, Ne İşe Yarar?

Hastalık, mikrop ve bakteri yaymak konusunda eline su dökülmeyen böcek ve haşereler, maalesef hayatımızın büyük bir çoğunluğunu geçirdiğimiz iş yerlerinde, apartman dairelerinde ve dükkanlarda baş göstermeye meyilli oluyor.

Bu tip haşerelerden kurtulmak ve mümkün mertebe hiç karşılaşmamak için bazen tek başınıza mücadele etmek yetmeyebiliyor. Bu gibi durumlarda profesyonel yardım almak da haliyle kaçınılmaz hale geliyor.

Ankara haşere ilaçlama şirketleri arasında uzmanlığı ve kalite anlayışı ile ön planda olan Pesco Haşere Kontrol, yaşadıkları ya da çalıştıkları alanlarda haşere sorunu yaşayan aile ve bireylerin yardımına koşuyor.

Haşere ilaçlama servisi, insanlarda sarılık, veba, tifo ve benzeri ciddi hastalıkların oluşmasına yol açabilecek haşerelerin yok edilmesinde başvurulan bir hizmet olarak biliniyor.

İnsan vücudu ile temas ettikleri ya da ısırdıkları zaman kendi salgılarını bırakan ve insan derisinde ciddi hasarlara yol açan haşereler, profesyonel haşere ilaçlama teknikleri kullanılarak vakit kaybetmeden yok edilmeli ve önlenmelidir.

Haşere ilaçlama hizmetinden faydalanarak siz de evinizdeki istenmeyen canlıların oluşumunu engelleyebilir, çok daha sağlıklı ve huzurlu bir yuvaya sahip olabilirsiniz.

Haşere İlaçlama Ne Zaman Yapılmalıdır?

Söz konusu kırkayak, karafatma, hamam böceği ya da uyuz böceği gibi bulaşıcı ve tehlikeli haşereler olduğunda bu tip canlılardan doğal yöntemlerle kurtulmak çoğunlukla imkansız oluyor.

Tek çözümün profesyonel müdahale olduğu bu gibi durumlarda güvenilir ve garantili haşere ilaçlama hizmetlerine başvurmak en etkili ve kökten çözüm haline geliyor. Eğer siz de evinizde ya da ofisinizde baş edilemeyecek düzeyde tatsız bir haşere istilası ile karşı karşıyaysanız,

Pesco gibi alanında uzman bir böcek ilaçlama firmasına başvurmanın vakti gelmiş demektir.

Haşere İlaçlama Teknikleri Nelerdir?

En iyi haşere ilaçlama şirketleri, her bir haşere ve böcek türünün farklı olduğunu ve farklı kimyasallara tepki verdiğini çok iyi bilir.

Bununla birlikte apartman ilaçlama, iş yeri ilaçlamave ev ilaçlama esnasında da birbirinden farklı cihaz, donanım ve kimyasallar kullanılabilmektedir.

Haşere ilaçlama türleri dendiğinde akla ilk gelen zirai haşere ilaçlamadır. Ziraat alanında kullanılan haşere ilaçlarının geneline insektisit adı verilmektedir.

Bu ilaç ile herhangi bir işlem yapılmadan önce ilaçlanması planlanan parazit türü itibariyle belirlenir, o parazitte etkili olacak ilaç temin edilir ve ancak sonrasında ilacın uygulamasına uygun olan bir ilaçlama tekniği tercih edilerek işleme başlanabilir.

Bilinen, sık kullanılan ve en etkili haşere ilaçlama yöntemleri arasında kokulu uygulama, kokusuz uygulama, termal flog cihazı ile sıcak sisleme, ULV cihazı ile soğuk sisleme ve jel uygulama bulunmaktadır.

Kokulu haşere ilaçlama uygulaması parazitlerin çokça miktarlarda bulunduğu ortamlarda yapılırken kokusuz uygulama sıvı malzeme püskürtme yolu ile gerçekleşir. Kokusuz haşere ilaçlama esnasında mutlaka içerideki tüm eşyalar – özellikle de açıktaki gıda malzemeleri – örtülmeli veya saklanmalıdır.

Söz konusu termal flog cihazı ile sıcak sisleme yöntemi olduğu zaman ise su, yağ ve mazotta eriyebilen bir maddenin kullanıldığını görüyoruz. Bu yöntem ağırlıklı olarak nehirlerde, göllerde, çöplüklerde, ağaçlık alanlarda ve genel olarak sivrisinek ya da karasineklerin bolca barındığı mekanlarda yapılır.

Son olarak ULV cihazı ile soğuk sisleme şeklinde gerçekleşen haşere ilaçlama yöntemi, nüfus olarak bir anda artan zararlı haşerelerin yok edilmesinde başvurulan bir yöntemdir.

Diğer adı alan spreylemesi olan bu teknik, benzinle çalışan, damla ayarlı ULV cihazlarından yararlanılarak uygulanır. Bir aracın üzerine monte edilerek kullanılan ULV cihazları, 20-25 metre yüksekliğe yerleştirilerek havaya ilaç püskürtür.

Bu yöntemin en etkili haline ulaşabilmesi için ilaçlama yapılması istenen canlının en aktif olduğu saatlerde ve faal olduğu bölgelerde uygulanması gerekir. Alanında ustalaşmış bir haşere ilaçlama uzmanı bu yöntemler arasından en uygun olanı belirleyip uygulamaya koyacak yetkinliğe sahip olmalıdır.

Haşere İlaçlama Fiyatları Ne Civardadır?

Haşere ilaçlama fiyatları kullanılan malzemeye, cihaza ve firmanın kalitesine göre değişkenlik göstermektedir. Bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir haşere ilaçlama hizmeti için detaylı araştırma yapmak yararınıza olur.

Fiyat-performans konusunda mükemmel bir denge kurmuş olan Pesco, haşere ilaçlama teknikleri için kullandığı malzemelerin tamamının Sağlık Bakanlığı onaylı olduğunun garantisini vermektedir.

İnsan sağlığına herhangi bir zararı bulunmayan maddeler kullanarak profesyonel ilaçlama hizmeti sunan Pesco sayesinde bütçenize uygun bir ilaçlama hizmeti temin etmeniz mümkün.

Detaylı fiyat bilgisi, hizmet alanımızdaki tüm haşere ilaçlama teknikleri ve haşere ilaçlama ile ilgili merak ettiğiniz her şeyi bizimle temasa geçerek öğrenmeniz mümkün.